Zibspuldzes ar akumulatoru - Godox AD400PRO TTL battery flash light 400WS - perc šodien veikalā un ar piegādi

  • Iebūvēta 2,4 GHz bezvadu X sistēma
  • Saderīgs ar lielāko daļu TTL sistēmu
  • 400 Ws, 1/256 līdz 1/1 izejas jauda
  • Ar litija jonu akumulatoru
  • Līdz 390 pilnas jaudas zibspuldzēm
  • Zibspuldzes ilgums: 1/240 līdz 1/12, 820 sek.
  • 1/8000 s Ātrgaitas sinhronizācija
  • 0,01-0,9 sek Pārstrādes laiks
  • 30 W LED modelēšanas lampa, 4800K, TLCI: 93
  • Stabilas krāsu temperatūras režīms

Godox Witstro AD400 Pro AD400Pro

Rated 4/5 based on 1 customer reviews

60545 ar PVN

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

37620
AD400Pro
6952344216477
GODOX

Jauns

Delivery Instore
iespējams pēc 15.03.2025
Saņemt veikalā
Bezmaksas
Delivery Postbox
iespējams pēc 15.03.2025
Pakomāts (Omniva, DPD, Venipak)
Bezmaksas
Delivery
iespējams pēc 15.03.2025
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
Delivery Bycicle
iespējams pēc 15.03.2025
Velokurjers (tikai Rīga)
no 7 €
605.45
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Pirmā iemaksa,
Men.maksājums,
no 

Apskatīt līdzīgus produktus

Apskatīt līdzīgus produktus

Godox AD400Pro Witstro All-in-One āra zibspuldze AD400Pro Witstro ar 2,4 GHz bezvadu X sistēmu, kuras diapazons ir līdz 328', ir universāls rīks, kas ir saderīgs ar vairākām TTL sistēmām, tostarp Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus un Panasonic. Tā piedāvā līdz 400 W jaudu ar deviņām izejas jaudas pakāpēm, sākot no 1/1 līdz 1/256, un ir aprīkota ar jaudīgu 21,6 V/2600 mAh litija jonu akumulatoru komplektu, kas nodrošina līdz pat 390 zibspuldzēm ar pilnu jaudu āra situācijās un fotografēšanas vietā. Alternatīvi jūs varat darbināt zibspuldzi ar maiņstrāvas padevi, izmantojot papildu adapteri.

AD400Pro Witstro ir aprīkota ar ātrās sinhronizācijas režīmu, kas darbojas ar aizslēga ātrumu līdz 1/8000 sekundes, piedāvājot zibspuldzes ilgumu no 1/240 līdz 1/12 820 sekundēm. Vēl viens unikāls iestatījums ir stabilas krāsu temperatūras režīms, kas stingri kontrolē krāsu, lai visā jaudas diapazonā saglabātu temperatūras izmaiņas ±75 K robežās. Neraugoties uz šīm iespaidīgajām īpašībām, tai izdodas saglabāt zemu pārstrādes laiku - 0,01-0,9 sekundes, lai iemūžinātu maksimālu darbību un katru mirklīgu žestu. Kamerā ir iebūvēta 30 W LED modelēšanas lampa, kas palīdz priekšskatīt, kā gaisma krīt uz jūsu objektu.

  • 2,4 GHz bezvadu sistēma ar 328' (100 m) diapazonu, ar piecām vadāmām pakārtotajām grupām un 32 kanāliem.
  • Noņemams rokturis un statīva stiprinājums, lai ietaupītu vietu iepakojumā
  • Saderīgs ar Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Olympus un Panasonic TTL sistēmām.
  • Vadības numurs 236' (72 m) pie ISO 100
  • Var darboties kā optiskais palīgrīks ar S1 un S2 režīmiem
  • Krāsu temperatūra 5600K (±200K)
  • Bowens piederumu priekšējais stiprinājums
  • 3,5 mm sinhronizācijas kabeļa ligzda tiešam savienojumam, bezvadu vadības pieslēgvieta un C tipa USB ports programmaparatūras atjaunināšanai
  • Pirmā aizkara un otrā aizkara sinhronizācijas režīmi
  • Punktu matricas LCD displejs borta vadībai
  • Bowensa tipa stiprinājums lietošanai ar saderīgiem piederumiem
,
TIPA Awards are the most coveted photo and imaging awards worldwide. 
The Godox AD400 Pro received the award for the Best Flash System of 2019.


Godox AD400 Pro
The Godox Witstro AD400 Pro is a portable flash head with a built in 2.4GHz Wireless X system. This versatile flash head is compatible with most TTL flash systems, including Canon E TTL II, Nikon i TTL, Sony and Panasonic. The flash has a flash power of 400W / s with a brightness adjustable in 9 steps, from 1/256 to 1/1. Thanks to the powerful 21.6V lithium ion battery with a capacity of 2600mAh, you can flash up to 390 times at full power. Ideal for outdoor photography and on location shoots. In addition, the flash can be used on mains power if you want to get started in the studio or indoors.


High Speed Sync with the Godox AD400 Pro
The Godox AD400 Pro has a High Speed Sync mode that works with shutter speeds up to 1 / 8000s and flash durations from 1/240 to 1 / 12,820 second. All settings are easy to read on the Dot matrix LCD display.


Stable color temperature
Another unique setting is the stable color temperature mode. It monitors color temperature changes and keeps them within +/ 75K over the entire power range. The flash has a standard color temperature of 5600K.


2.4GHz Wireless X system
The 2.4GHz Wireless X system has a range of approximately 100 meters and has five slave groups and 32 channels. In addition, the flash can be used as an optical slave in S1 and S2 mode.


Fast and reliable
Despite its unique features, the Godox A400 Pro manages to keep recycling times low at 0.01 0.9 seconds, for fast and reliable use. At 1/16 power, the flash is able to produce no less than 12 flashes per second.


Modeling lamp
The modeling lamp of 30 Watt makes it easy to determine the composition.


Bowens mount
The Godox AD400 Pro is equipped with a Bowens type mount. This gives you a choice from a very wide range of accessories. ,

Built in 2.4GHz Wireless X system
Guide number of 72 at ISO 100
Compatible with most TTL systems
400Ws flash power adjustable from 1/256 to 1/1
Operates on a lithium ion battery pack or mains power
Up to 390 flashes at full power
High Speed Sync up to 1 / 8000s
Recycling time of 0.01 0.9 seconds
30 Watt setting lamp
Stable color temperature
Warranty standard: 2 years
Battery warranty: 3 months
Flashtube Warranty: None
,

Flashtube
Lithium ion battery (2600mAh)
Charger
Power cord
Reflector
English manual
Zibspuldzes darbībaTTL
Jauda Watt400
Kā iegādāties preces līzingā?

  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
  • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
  • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
  • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
  • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
  • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
  • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Piegādes laiks no 3 nedēļām



Šo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Godox Witstro AD400...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Godox Witstro AD400...
Šo nomas Godox Witstro AD400... vari iegādāties ar atlaidi par: € 669.84 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.