Jauns
Sony ir iebūvējusi a7R V 61 MP pilnkadra sensoru un BIONZ XR procesoru savā līdz šim lielākajā kompaktajā bezspoguļa kamerā a7CR, kas nodrošina profesionālu attēla kvalitāti un izšķirtspēju, optimizējot to ikdienas nēsāšanai.
Sony a7CR uzlaboto attēlveidošanas sistēmu nodrošina 61 MP pilnkadra Exmor R CMOS sensors un BIONZ XR procesors, kas ir spēcīga kombinācija neticamai izšķirtspējai ar augstu skaidrību, zemu trokšņu līmeni un plašu 15 soļu dinamisko diapazonu. Runājot par uzņemšanas ātrumu, sensors un procesors nodrošina līdz pat 8 kadriem sekundē ar mehānisko slēdzi un 7 kadriem sekundē ar elektronisko slēdzi pie pilnas izšķirtspējas ar pilna laika AF/AE. Fotografējot tikai JPEG formātā, vienā sērijā var ierakstīt vairāk nekā 1000 kadru. Sensora struktūra veicina iespaidīgu attēla kvalitāti, un vara vadu slānis ievērojami uzlabo datu pārraides ātrumu, lai radītu 14 bitu, augstas izšķirtspējas 61 MP fotoattēlus ar dabisko jutības diapazonu ISO 100-32000, ko var vēl paplašināt līdz ISO 50-102400.
Jaunais BIONZ XR apstrādes dzinējs piedāvā līdz pat 8 reizes lielāku apstrādes veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm, kas nodrošina ātrāku kopējo veiktspēju, iespaidīgu attēlu kvalitāti ar plašu jutību un dinamisko diapazonu, kā arī plūdenāku apstrādi, kas līdztekus attēlveidošanas procesiem spēj veikt virkni mākslīgā intelekta uzdevumu un inteliģento AF. Šī apstrādes sistēma arī samazina slīdošo slēdžu un citus kustības kropļojumus, lai nodrošinātu kustīgu objektu tīru atveidi.
Šis unikālais kompozīcijas režīms ļauj sasniegt vēl lielāku izšķirtspēju, nekā nodrošina 61 MP sensors. Darbojoties kopā ar sensora nobīdes attēla stabilizāciju, šis režīms maina sensoru, veicot 16 secīgas ekspozīcijas, lai iegūtu aptuveni 240,8 MP informāciju, kas nodrošina lielāku krāsu precizitāti un detalizētību, nekā tas ir iespējams ar vienu ekspozīciju, kā arī iespaidīgu 19 008 x 12 672 pikseļu attēlu izmēru. Šos failus pēcapstrādes laikā var apvienot kopā, izmantojot Sony Imaging programmatūras komplektu.
a7CR izmanto mākslīgā intelekta darbinātus algoritmus, piemēram, cilvēka pozas novērtēšanu, lai noteiktu ādas zonas precīzāk sabalansētai ekspozīcijai, fotografējot portretus. Šī AE metode ir aptuveni par 20 % uzticamāka pat aizmugures apgaismojuma vai tiešas saules gaismas situācijās vai pat tad, ja objekts nav tieši vērsts pret kameru. Dziļās mācīšanās tehnoloģija kopā ar ārējiem redzamās gaismas un infrasarkanās gaismas sensoriem veicina arī precīzāku krāsu atveidi un automātisko baltā balansa apstrādi.
Tagad kameras 5 ass optiskā attēla stabilizācijas sistēma pikseļu līmenī, kas novērš piecu dažādu veidu kameras drebēšanu, kas rodas, fotografējot un uzņemot video no rokas, ir algoritmiski optimizēta, lai precīzi noteiktu un kontrolētu attēlu līdz pat vienam pikselim. Mākslīgā intelekta apstrādes bloks uzlabo arī saziņu starp korpusu un objektīvu, nodrošinot stabilāku kadrēšanu pirms uzņemšanas. Tas ļauj lietotājiem droši izmantot jebkuru objektīvu, pat pielāgotus objektīvus, lai uzņemtu svarīgus attēlus, nesaskaroties ar kameras drebēšanas radīto izplūdumu.
Izmantojot specializētu apstrādi, a7RC autofokuss ir ievērojami uzlabojies, pateicoties inteliģentākām objekta izsekošanas un atpazīšanas iespējām, kā arī uzticamai hibrīda AF sistēmai, ar kuru pazīstamas Alpha kameras. Reāllaika atpazīšanas AF darbojas ar septiņiem dažādiem atlasāmiem mērķu tipiem:
Produkta veids | Bezspoguļa kamera |
Modelis | Sony A7 C |
Kameras komplektācija | bez objektīva (body) |