LVM-181S ir mūsu augstākās klases 18,5 modelis ar 18,5 collu IPS LCD paneli ar 1920x1080 dabisko izšķirtspēju, augstu spilgtumu 500 nit, uzlabotu kontrasta attiecību un plašu skata leņķi, kas nav salīdzināms ar citiem LCD monitoriem. Pilnībā pārveidots video apstrādes bloks nodrošina jaudīgu divkanālu veiktspēju un attēla reproducēšanu bez artefaktiem. Standarta aprīkojumā ir atbalsts dažādām kinokameru logaritmiskām lineārām LUT, viegla lauka uzlabojamība un pilns attēlu apstrādes funkciju klāsts.
HDR emulācija
Īstam HDR monitoram jāizmanto īpašs displeja panelis ar augstu dinamisko diapazonu un plašu krāsu gammu, kā arī jābūt kalibrētam PQ un HLG. Piemēram, LUM-310X (divslāņu LCD sistēma) un LUM-310R (LCD ar vietējās aizmugures apgaismojuma sistēmas aptumšošanu) spēj atveidot maksimālo spilgtumu attiecīgi 1 000 nit un 2 000 nit un kontrasta attiecību 1 000 000 000 : 1; turklāt tie aptver 99% DCI krāsu gammas.
Citi monitori, kas izmanto displejus ar normālu spilgtuma diapazonu no 0,1nit līdz 400nit vai monitori ar augstu spilgtumu līdz 2000nit ar mainīgu melnās krāsas līmeni (0,1 ~ 1,5nit), TVLogic ir definēti kā HDR emulācijas monitori, lai gan tiem ir HDR EOTF un saistītās funkcijas. Tālāk ir vienkāršs piemērs jūsu atsaucei.
* True HDR monitors : HDR displejs (~ 1000nit, 1M CR, DCI gamma) HDR EOTF & citas saistītās funkcijas.
* HDR emulācijas monitors :Normāls displejs (~ 400nit, 1000:1, BT.709 gamma) HDR EOTF & citas saistītas funkcijas.
Savukārt TVLogic monitoros HDR emulācijas funkcija ietver turpmāk norādītos vadības parametrus;
* Standarta krāsu režīms (HLG, PQ, PQ2)
* Video diapazons
* Displeja spilgtums *
* HDR EOTF (PQ, HLG) vai kameras žurnāli** (drīzumā)
* PQ EETF (ieslēgts/izslēgts)
* HLG sistēmas gamma (fiksēta 1,2 / automātiska)
* Krāsu gamma (BT.709, DCI-P3, BT.2020 un dabiskais režīms)
* Baltais punkts (D65, D93, DCI)
* Gammas brīdinājums
* Ēnu režīms *** (tikai LUM-318G)
Ember vadības protokols
LAWO grupas Ember ir nepatentēts TCP/IP saskarnes protokols apraides iekārtām. Ember nodrošinātājs var publicēt parametrus, kurus pēc tam var izmantot Ember patērētājs. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet GITHUB vietni.
1:1 pikseļu kartēšanas režīmi SD/HD
Tiek rādīta sākotnējā attēla izšķirtspēja bez mērogošanas, lai atbilstu noteiktai izšķirtspējai vai malu attiecībai.
Tikai zils / Mono
Sarkanais un zaļais kanāls netiek izmantoti, un ekrāna attēlošanai tiek izmantots tikai zilais vai monohromais kanāls. Šo funkciju izmanto, lai pielāgotu ekrāna krāsu toņus (toņus un piesātinājumu), izmantojot SMPTE krāsu joslu. Piemēram, pēc Zilā kanāla attēlošanas noregulējiet Color (vai Saturation) un Tint (vai Hue), lai sākotnējais Magenta un Cyan būtu vienāda spilgtuma, bet sākotnējais Gray un Blue - vienāda spilgtuma.
Pielāgotas 3D LUT importēšana
Ļauj ielādēt savus 3D-LUT failus NLE programmatūrā, piemēram, Davinci Resolve, izmantojot USB zibatmiņu, un parāda jūsu LUT uz VFM-055A vai F-7H. Kad sinhronizēsiet LUT monitorā, tos varēsiet viegli mainīt ražošanas laikā.
Fokusa palīgs
Piešķir krāsu pikseļiem attēla robežās, lai informētu lietotāju, kā panākt vislabāko fokusu. Izmantojot šo funkciju, lietotājs var viegli atšķirt fokusēto apgabalu no nefokusētā apgabala, jo īpaši fotografējot ar nelielu lauka dziļumu.
Marķieris
Ekrānā attēlo dažādu veidu malu proporciju attēlus. Ir pieejams plašs marķieru un drošības zonu klāsts ar līniju krāsas un aizkara caurspīdīguma izvēli. Ja kāds no standarta marķieriem atbilst jūsu prasībām, ir pieejams lietotāja marķieris.
Dažādi skenēšanas režīmi
Kontrolē attēla lielumu. Pārskenēšana: Papildu apgabals ap četrām attēla malām, ko skatītājs var neredzēt droši. Underscan: Ierobežojas attēla izmērs, lai monitorā būtu redzams viss, ko redz kamera. 1:1 pikseļi: Tiek rādīta sākotnējā attēla izšķirtspēja bez mērogošanas, lai atbilstu noteiktai izšķirtspējai vai malu attiecībai.
Viļņu forma/vektoru skeptrs
Viļņu forma Y: Rāda ieejas signāla Luma(Y), Cb, Cr komponenti viļņu formā.
Vektoru skala: Sniedz krāsu komponentes B-Y un R-Y no ieejas signāliem uz X-Y ass.